Prázdninové pobyty

Tábor u koní.

Přihlášky musí být doručeny do konce května 2022. Záloha by měla být uhrazena co nejdříve po odeslání přihlášky,nejpozději však do 15. června 2022.

Pro děti od 7, 6-ti denní turnusy. Začíná se v neděli v 18hod a končí v pátek v 18hod. Na programu jsou nejen klasické jezdecké lekce ale také cvičíme voltiž,jezdíme bez sedla, zkoušíme trail ze země i ze sedla, nebo jdeme na procházku. Jízda na koni je vždy s přilbou a na sedle s bezpečnostními třmeny. Děti jsou neustále pod dohledem certifikovaného instruktora.Během dne děti pracují s koňmi, pořádáme doprovodné akce, hry, soutěže, rukodělné činnosti, sportovní vyžití, bazén v areálu. V případě deštivého počasí se nejezdí ale děti se učí teorii, hrají hry a pod. Ubytování v chatkách a stanech. Stravování zajištěno formou dovozu.

 

Z našeho letního pobytového kurzu si odnesete nejen spoustu zážitků ale také své výrobky. Vyzkoušíte si jízdu v různých sedlech i jízdu bez sedla, různé jezdecké styly - anglie, western a také různé disciplíny - drezura,parkur,voltiž, trail.

Pozor: kapacita je omezena - pouze 10 dětí na jeden turnus pobytově + 6 dětí příměstsky. Místo ve vybraném týdnu Vám bude zarezervováno ihned po zaplacení zálohy.
 

Nově nabízíme možnost příměstských pobytů. 

Příjezd denně pondělí- pátek 8.30hod, odjezd 18hod. V ceně pobytu je jízda na koni, oběd,svačina, pitný režim, volnočasové aktivity.

 

Termíny:

Prosím nezapomeňte že pokud nebude záloha na účtu do 15. června, bude Vaše přihláška zrušena.

 
1.turnus: 3.7. - 8.7. 2022   - obsazeno + 4 příměstsky ( Pozor! Změna. Nástup klasicky v neděli v 18hod.)
2.turnus: 10.7. - 15.7.2022  - obsazeno
3.turnus: 17.7. - 22.7.2022 -  obsazeno
 
Místo konání:     Šitbořice
Cena pobytového  tábora:  4.500kč.
Cena příměstského tábora : 3.500kč.

Záloha:     2000,- Kč  co nejdříve po odeslání přihlášky.

 

 

INFORMACE PRO RODIČE:
Umístění a typ pobytu:
JK Kaverto se nachází v obci Šitbořice, okr. Břeclav. Na děti zde bude čekat 2x chatka, stravování formou dovozu.Mnoho prostoru pro aktivity všeho druhu v oplocené zahradě.
V areálu bude bazén s možností ohřevu.
Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, vyrábění a jiné zajímavé aktivity.
V případě nepříznivého počasí zapůjčíme knihy o koních, deskové společenské hry, výroba dekoračních předmětů, výuka teorie.
Doprava je vlastní.
Přihlášky a platba:
Přihlášky musí být doručeny do konce měsíce května.
Celá částka (4500kč / 3500kč ) musí být uhrazena nejpozději při nástupu na tábor. Záloha 2000kč nejlépe do konce měsíce který byla poslána přihláška.
Pokud nebude záloha uhrazena do 15.6.2022 , přihláška se automaticky ruší.
Bankovní spojení: č.ú.:
249494229/0300
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.

Tiskopisy ke stažení:

tábor 2022.odt (16874)

 

bezinfekcnost.rtf (5,4 kB)


zdravotni_zpusobilost.rtf (1,1 kB)
 

 

Důležitá upozornění:
Nástup na tábor mezi 18-18.30 hod. v neděli. Odjezd mezi 18-18.30 hod. v pátek.
Návštěvy dětí na táboře z výchovných a organizačních důvodů nedoporučujeme. Mobilní telefony a ostatní elektronická zařízení prosím dětem nedávejte - jsou u nás zakázány. Děkujeme za pochopení.
Při odjezdu nutno předat potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 1 dne.
Doporučujeme vybavit dítě kapesným ve výši 150 - 300,- Kč. Děti nestrádají, ale rády si něco koupí.
Nezapomeňte přibalit kopii kartičky zdravotního pojištění .
Děti si přivezou vlastní spacák, nebo teplou přikrývku a případně deku kterou si mohou dát na matraci pod spacákem, oblečení na teplo i zimu, plavky a jezdeckou ústroj: dlouhé přiléhavé kalhoty, pevné uzavřené boty s hladkou podrážkou ( né tenisky - raději botasky) a přilbu (stačí na kolo), pokud máte tak bezpečnstní vestu nebo páteřní chránič, doporučuji také jezdecké rukavice.
(Bezpečnostní vestu můžeme dětem zdarma zapůjčit. Helmu také ale není jisté že máme vyhovující velikost takže doporučuji vzít si vlastní alespon cyklistickou.)
V případě dotazů nebo nejasností volejte na :  tel.: 775 261 949.

Fotografie z táborů jsou ke shlédnutí ve fotogalerii.