Prázdninové pobyty

Opravdový tábor u koní 2024.

Přihlášky musí být doručeny do konce května 2024. Záloha by měla být uhrazena co nejdříve po odeslání přihlášky,nejpozději však do 15. června 2024.

Pro děti od 7let, 6-ti denní turnusy. Začíná se v neděli v 18hod a končí v pátek v 18hod. Dopoledne jsou klasické jezdecké lekce. Každě dítě jezdí na koni 30-45min. Odpoledne máme opět program u koní a většinou děti opět jezdí - cvičíme voltiž,jezdíme bez sedla, zkoušíme trail ze země i ze sedla, jdeme na procházku nebo prostě jen trávíme čas s koňmi. Jízda na koni je vždy s přilbou a na sedle s bezpečnostními třmeny. Děti jsou neustále pod dohledem certifikovaného instruktora.Během dne pořádáme doprovodné akce, hry, soutěže, rukodělné činnosti, sportovní vyžití, bazén v areálu. V případě deštivého počasí se nejezdí ale děti se učí teorii, hrají hry a pod. Ubytování v chatkách a stanech. Stravování zajištěno formou dovozu.

Zvažte zda je tento koncept tábora pro Vaše dítě vhodný. Děti jsou celý den venku, většinu času u koní nebo v pohybu při hrách a vycházkách. Také chodí například uklízet ohrady, hrabat seno nebo zametat v rámci výuky péče o koně.

 

Z našeho letního pobytového kurzu si odnesete nejen spoustu zážitků ale také své výrobky. Vyzkoušíte si jízdu v různých sedlech i jízdu bez sedla, různé jezdecké styly - anglie, western a také různé disciplíny - drezura,parkur,voltiž, trail.

Pozor: kapacita je omezena.

Místo ve vybraném týdnu Vám bude zarezervováno ihned po zaplacení zálohy.

 

Příměstské pobyty. 

Příjezd denně pondělí- pátek v 8.hod, odjezd v 18hod. V ceně pobytu je jízda na koni, oběd,svačina, pitný režim, volnočasové aktivity.

 

Termíny:

Prosím nezapomeňte že pokud nebude záloha na účtu do 15. června, bude Vaše přihláška zrušena.

Pobytové turnusy jsou určeny pro děti které nemohou docházet nebo dojíždět, případně to k nám mají daleko. Těmto bude dána přednost. Místní prosím hlaste na příměstský pobyt. Děkujeme.
 
1.turnus - 1.7.- 5.7.2024 - 13 míst - pouze příměstsky!!!!
2.turnus - 7.7.-12.7.2024 - 1 místo
3.turnus - 14.7.-19.7.2024 - 1 místo
4.turnus - 21.7.- 26.7.2024 - Obsazeno + 4 příměstsky
 
 
Místo konání:     Šitbořice
Cena pobytového  tábora:  5.500kč.
Cena příměstského tábora : 4.500kč.

Záloha:     3000,- Kč  co nejdříve po odeslání přihlášky.

 

 

INFORMACE PRO RODIČE:
Umístění a typ pobytu:
JK Kaverto se nachází v obci Šitbořice, okr. Břeclav. Na děti zde bude čekat 2x chatka, stravování formou dovozu.Mnoho prostoru pro aktivity všeho druhu v oplocené zahradě.
V areálu bude bazén s možností ohřevu.
Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, vyrábění a jiné zajímavé aktivity.
V případě nepříznivého počasí zapůjčíme knihy o koních, deskové společenské hry, výroba dekoračních předmětů, výuka teorie.
Doprava je vlastní.
Přihlášky a platba:
Přihlášky musí být doručeny do konce měsíce května.
Celá částka (5500kč / 4500kč ) musí být uhrazena nejpozději při nástupu na tábor. Záloha 3000kč nejlépe do konce měsíce který byla poslána přihláška.
Pokud nebude záloha uhrazena do 15.6.2024 , přihláška se automaticky ruší.
Bankovní spojení: č.ú.:
249494229/0300
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.

Tiskopisy ke stažení:

přihláška na tábor(1).pdf (63756)

 

 

bezinfekcnost.rtf (5,4 kB)


zdravotni_zpusobilost.rtf (1,1 kB)
 

 

Důležitá upozornění:
Pobytový turnus - nástup na tábor v 18 hod. v neděli. Odjezd v 18 hod. v pátek.
Návštěvy dětí na táboře z výchovných a organizačních důvodů nedoporučujeme. Mobilní telefony a ostatní elektronická zařízení prosím dětem nedávejte - jsou u nás zakázány. Děkujeme za pochopení.
Při odjezdu nutno předat potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 1 dne.
Doporučujeme vybavit dítě kapesným ve výši 150 - 300,- Kč. Děti nestrádají, ale rády si něco koupí.
Nezapomeňte přibalit kopii kartičky zdravotního pojištění .
Děti si přivezou vlastní spacák, nebo teplou přikrývku a případně deku kterou si mohou dát na matraci pod spacákem, oblečení na teplo i zimu, plavky a jezdeckou ústroj: dlouhé přiléhavé kalhoty, pevné uzavřené boty s hladkou podrážkou ( né tenisky - raději botasky) a přilbu (stačí na kolo), pokud máte tak bezpečnstní vestu nebo páteřní chránič, doporučuji také jezdecké rukavice.
(Helmu můžeme dětem zapůjčit, ale není jisté že máme vyhovující velikost takže doporučuji vzít si vlastní alespon cyklistickou.)
V případě dotazů nebo nejasností volejte na :  tel.: 775 261 949.

Fotografie z táborů jsou ke shlédnutí ve fotogalerii.